10-lecie SW Research -  Ankieteo
10-lecie SW Research - Ankieteo
25/05/2021

Na 10 urodziny rozdajemy kolejne kawałki naszego tortu. W tym miesiącu prezent jest wyjątkowy - wynagradzamy Was darmowym podniesieniem planu Ankieteo!

W 2021 roku obchodzimy nasze 10 urodziny, a osią naszej firmy jest SW Panel, na którym gromadzimy setki tysięcy respondentów, oraz system tworzenia ankiet Ankieteo.pl, dzięki któremu można wykorzystać cały potencjał Panelu oraz wiele, wiele więcej.

Nasza urodzinowa promocja na maj i czerwiec to darmowe zwiększenie planu, jaki posiadasz na Ankieteo.pl. Zaloguj się już teraz i sprawdź, do jakich funkcji masz teraz dostęp, a jeśli nie masz jeszcze abonamentu, to możesz wykupić jedn

Zaloguj się na swoje konto Ankieteo.pl

Jakie są zasady? Bardzo proste i konkretne:

1. Promocja obowiązuje osoby, które wykupiły plany płacąc za nie w złotówkach, a nie obejmuje osób, które wymieniły punkty Cash Points na darmowy plan Ankieteo.

2. Jeśli spełniasz powyższy warunek i posiadasz plan Basic, Premium lub Biznes, Twój plan zostanie podniesiony o jeden poziom, odpowiednio Basic zostanie podniesione do Premium, Premium do Biznes, a Biznes do Enterprise.

3. Każdy nowo zakupiony plan zostanie podniesiony o jeden wzwyż (należy uprzednio opłacić plan  wykupowany)  i  jeśli:
a) plan zostanie wykupiony na okres 1 miesiąca: zostanie zmieniony o jeden wzwyż i jego aktywność będzie przedłużona do 31 lipca 2021. 
b) plan zostanie wykupiony na okres powyżej 1 miesiąca – zostanie zmieniony o jeden wzwyż z datą aktywności do 31 lipca 2021. Od 1 sierpnia wróci do poprzedniego abonamentu. 

4. Informację o zwiększeniu planu każdorazowo prześle w wiadomości e-mail Przemek - Product Owner Ankieteo.pl - nie będzie to wiadomość automatyczna, dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, jeśli nie nadejdzie odpowiednio szybko.

Zapisy treści regulaminu Ankieteo.pl nie ulegają zmianie. Regulamin dostępny tutaj - klik.

Ankieteo logo - logowanie do systemu Ankieteo

 

Z poprzednim kawałkiem tortu podzieliliśmy się wyjątkowymi badaniami UX, na które wciąż serdecznie zapraszamy! Sprawdź urodzinową promocję na badania UX w SW Research - klik.

 

<< Wstecz