Lepiej dostępne badania rynku i opinii

Od powstania firmy w 2011 roku naszą misją jest upowszechnianie badań rynku i opinii dla wszystkich stron procesu badawczego:

 

Respondenci w centrum uwagi

Szczególnie doceniamy uczestników badań/respondentów, panelistów, którym zapewniamy opiekę na każdym etapie procesu badawczego, reagujemy na zgłoszenia błędów i uwag. Finalnie to uczestnicy badań są odbiorcami badanych produktów i usług. 
Dla naszych 350 tys. panelistów stale opracowywujemy nowoczesne narzędzia badawcze - systemy ankietowe, aplikacje mobilne, platformę swpanel.

 

Dobrostan badaczy i współpracowników

Szanujemy nasz zespół. Nie proponujemy nierealnych terminów lub sposobów wykonywania projektów, które mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie fizyczne lub psychiczne pracowników SW Research. Wierzymy, że dzięki technologii i nowoczesnym, zwinnym metodom zarządzania projektami, możemy wykonać prawie każdy projekt w czasie znacznie krótszym niż było to możliwe jeszcze kilka lat temu. 

 

Zapewniamy spokój Klientom

Naszym podstawowym zadaniem jest dostarczanie danych i rekomendacji w sposób przewidywalny, eliminujący niepotrzebne ryzyka. Współpracując z nami masz pewność, że Twój projekt badawczy zostanie doprowadzony do końca w miłej, bezstresowej atmosferze. 

 

Dostarczamy cenną wiedzę społeczeństwu 

Wiele z naszych wyników badań udostępniamy za darmo mediom i na własnych serwisach lub Social Mediach. Docieramy do dziesiątek milionów Polaków, a naszym ważnym zadaniem jest promocja wiedzy o Polsce i Polakach także w innych krajach. 

 

Niezależność od 2011 roku

Od zawsze byliśmy niezależnym, polskim Instytutem badawczym. 

Nie należymy do żadnej zagranicznej sieci zrzeszającej agencje badawcze.

Nie należymy do żadnej międzynarodowej grupy kapitałowej.

Naszym udziałowcem nie jest żaden podmiot związany z mediami lub grupami medialnymi.

Udziałowcy nigdy nie należeli ani nie należą do żadnych partii lub podmiotów związanymi stricte z polityką.

Nie współpracujemy tylko z wybranymi mediami lub partiami politycznymi - współpracujemy z każdym podmiotem, który nie sprzeciwia się naszym wartościom.

 

 

Rozwój, odpowiedzialność i przyjazność

To 3 podstawowe wartości, które wyznajemy i stosujemy w naszych działaniach.

Stawiamy na rozwój

Każdego roku na szkolenia, własne badania i rozwój naszych aplikacji przeznaczamy co najmniej 20% przychodu. Wierzymy, że stałe podnoszenie kwalifikacji zespołu badawczego to inwestycja przynosząca największe efekty w dzisiejszym, niezwykle dynamicznie rozwijającym się świecie. Cały czas trzymamy rękę na pulsie najnowszych trendów w badaniach rynku.

Odpowiedzialność w społeczeństwie informacyjnym

Mamy świadomość, że wyniki naszych badań są ważnym czynnikiem w kreowaniu sposobu myślenia i świadomości milionów Polaków. Wpływają na działania firm, a także władz. Z tego powodu działamy odpowiedzialnie i na każdym kroku dbamy o przestrzeganie standardów, szczególnie w momencie publikacji wyników badań. Uczymy też innych, jak odpowiedzialnie prezentować i interpretować wyniki badań tak, by służyły jedynie jako wysokiej jakości źródło sprawdzonej wiedzy, a nie narzędzie służące do osiągania pozanaukowych celów.

Przyjazne dla oka raporty tworzymy w miłej atmosferze

Dostarczamy więcej niż tylko setki slajdów. Zamawiając badania rynku w SW, otrzymasz wyjątkową obsługę i doradztwo na każdym kroku realizacji Twojego projektu, a nawet po jego zakończeniu. Uwielbiamy naszą misję, lubimy więc promować badania naszych klientów (oczywiście, jeśli sobie tego życzą) - tym sposobem do wyników dodajemy kolejną, często wyjątkowo cenną wartość.

 

 

12

Lat na rynku

>3900

Zrealizowanych
Projektów Badawczych

>800 000

Wywiadów w 2023 roku

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa