Partnerzy


Effectiveness Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem PeopleKeys®, światowego lidera w strategicznym wykorzystaniu narzędzi badawczych opartych o metodologię DISC, który od wielu lat z sukcesem dostarcza skuteczne narzędzia dla największych międzynarodowych korporacji, placówek naukowych i organizacji non-profit. Doświadczenia zbierane przez 30 lat na rynkach całego świata pozwalają PeopleKeys® zaproponować swoim klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

SW Research jest partnerską agencją badawczą Effectiveness

Dowiedz się więcej o BADANIACH 360 STOPNI

NoNoobs.pl S.A. prowadzi działalność w zakresie organizacji konferencji i targów tematycznych, związanych z nowymi technologiami. Spółka zamierza uruchomić serwis informacyjno-społecznościowy, skierowany do branży internetowej. Tematyka portalu obejmować będzie takie zagadnienia jak internet, e-commerce, reklama internetowa, social media oraz finansowanie biznesów internetowych.

SW Research jest partnerem badawczym NoNoobs w zakresie konferencji m.in. Generation Mobile, Game Industry Trends i innych.

Siepomaga.pl – Internetowa Platforma Pomagania. Miejsce, w którym wspólnie pomagamy potrzebującym. SiePomaga łączy w jednym miejscu ludzi, którzy chą ich wspierać, z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. SiePomaga współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami, prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną.

SW Research wspiera Siepomaga poprzez realizację projektów o tematyce pomocy i wsparcie finansowe.

Instytut Socjologii UW jest jednym z najważniejszych w Polce ośrodków kształcenia i badań w zakresie socjologii. W Instytucie Socjologii oraz instytucjach będących jego poprzednikami ok. 3000 studentów uzyskało magisterium, 300 socjologów uzyskało doktorat, a 69 – habilitację. Pracownicy instytutu są autorami lub współautorami licznych publikacji z wielu dziedzin socjologii, w tym podstawowych podręczników z zakresu antropologii, metodologii i statystyki, historii myśli socjologicznej i współczesnych teorii socjologicznych czy socjologii systematycznej.

Prowadzimy program praktyk dla najlepszych studentów IS oraz koła naukowego Chi Kwadrat. Wspólnym projektem jest sondaż deliberacyjny na warszawskich uczelniach wyższych.

Amnesty International jest ogólnoświatowym ruchem ludzi działających na rzecz praw człowieka. Członkowie organizacji dobrowolnie poświęcają swój czas i energię, solidaryzując się z ofiarami naruszeń praw człowieka. Od 50 lat aktywnie działamy w obronie praw człowieka w każdym zakątku świata. Wierzymy, że jeden podpis może zmienić bieg wydarzeń, jeden list może przywrócić nadzieję, jeden głos może zostać usłyszany na drugim końcu świata, jeden sprzeciw może uratować ludzkie życie

SW Research wspiera Amnesty International poprzez realizację projektów o tematyce praw człowieka i wsparcie finansowe.

Masz pytania? Napisz do nas:

Kontakt

Zadzwoń tel.: +48 533 987 335
tel.:+48 22 585 15 80
Fokusownia tel.: +48 535 987 102
Kontakt dla mediów tel.: +48 533 987 336
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa