Partnerzy

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych jest największą organizacją branżową zajmującą się kreaowaniem rynku elektromobilności i paliw alternatywnych w Polsce

SW Research jest partnerską agencją badawczą PSPA

Dowiedz się więcej o PARTNERACH PSPA

Fundacja Przyjaciele Palucha została powołana w celu wspierania działalności Schroniska na Paluchu, pomocy zwierzętom bezdomnym i zagrożonym bezdomnością, działanie na rzecz ochrony zwierząt i przestrzegania ich praw.

SW Research przekazuje Fundacji 10 PLN w postaci darowizny za każdą terminowo opłaconą przez naszych klientów fakturę.

Effectiveness Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem PeopleKeys®, światowego lidera w strategicznym wykorzystaniu narzędzi badawczych opartych o metodologię DISC, który od wielu lat z sukcesem dostarcza skuteczne narzędzia dla największych międzynarodowych korporacji, placówek naukowych i organizacji non-profit. Doświadczenia zbierane przez 30 lat na rynkach całego świata pozwalają PeopleKeys® zaproponować swoim klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

SW Research jest partnerską agencją badawczą Effectiveness

Dowiedz się więcej o BADANIACH 360 STOPNI

Siepomaga.pl – Internetowa Platforma Pomagania. Miejsce, w którym wspólnie pomagamy potrzebującym. SiePomaga łączy w jednym miejscu ludzi, którzy chą ich wspierać, z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. SiePomaga współpracuje tylko ze sprawdzonymi organizacjami, prowadzącymi działalność charytatywną i prospołeczną.

SW Research wspiera Siepomaga poprzez realizację projektów o tematyce pomocy i wsparcie finansowe.

Instytut Socjologii UW jest jednym z najważniejszych w Polce ośrodków kształcenia i badań w zakresie socjologii. W Instytucie Socjologii oraz instytucjach będących jego poprzednikami ok. 3000 studentów uzyskało magisterium, 300 socjologów uzyskało doktorat, a 69 – habilitację. Pracownicy instytutu są autorami lub współautorami licznych publikacji z wielu dziedzin socjologii, w tym podstawowych podręczników z zakresu antropologii, metodologii i statystyki, historii myśli socjologicznej i współczesnych teorii socjologicznych czy socjologii systematycznej.

Prowadzimy program praktyk dla najlepszych studentów IS oraz koła naukowego Chi Kwadrat. Wspólnym projektem jest sondaż deliberacyjny na warszawskich uczelniach wyższych.

Amnesty International jest ogólnoświatowym ruchem ludzi działających na rzecz praw człowieka. Członkowie organizacji dobrowolnie poświęcają swój czas i energię, solidaryzując się z ofiarami naruszeń praw człowieka. Od 50 lat aktywnie działamy w obronie praw człowieka w każdym zakątku świata. Wierzymy, że jeden podpis może zmienić bieg wydarzeń, jeden list może przywrócić nadzieję, jeden głos może zostać usłyszany na drugim końcu świata, jeden sprzeciw może uratować ludzkie życie.

SW Research wspiera Amnesty International poprzez realizację projektów o tematyce praw człowieka i wsparcie finansowe.

 

Statista.com to globalny lider wśród platform z danymi dla biznesu.

SW Research dostarcza Statista wybrane, autorskie dane i raporty na temat polskich konsumentów

 

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa