Partnerzy

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych jest największą organizacją branżową zajmującą się kreaowaniem rynku elektromobilności i paliw alternatywnych w Polsce

SW Research jest partnerską agencją badawczą PSPA

Dowiedz się więcej o PARTNERACH PSPA

Fundacja Przyjaciele Palucha została powołana w celu wspierania działalności Schroniska na Paluchu, pomocy zwierzętom bezdomnym i zagrożonym bezdomnością, działanie na rzecz ochrony zwierząt i przestrzegania ich praw.

SW Research przekazuje Fundacji 10 PLN w postaci darowizny za każdą terminowo opłaconą przez naszych klientów fakturę.

Effectiveness Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem PeopleKeys®, światowego lidera w strategicznym wykorzystaniu narzędzi badawczych opartych o metodologię DISC, który od wielu lat z sukcesem dostarcza skuteczne narzędzia dla największych międzynarodowych korporacji, placówek naukowych i organizacji non-profit. SW Research jest partnerską agencją badawczą Effectiveness. Dowiedz się więcej o BADANIACH 360 STOPNI

Siepomaga.pl – Internetowa Platforma Pomagania. Miejsce, w którym wspólnie pomagamy potrzebującym. SiePomaga łączy w jednym miejscu ludzi, którzy chą ich wspierać, z organizacjami pozarządowymi, których misją jest niesienie pomocy. 

SW Research wspiera Siepomaga poprzez realizację projektów o tematyce pomocy i wsparcie finansowe.

Instytut Socjologii UW jest jednym z najważniejszych w Polce ośrodków kształcenia i badań w zakresie socjologii. W Instytucie Socjologii oraz instytucjach będących jego poprzednikami ok. 3000 studentów uzyskało magisterium, 300 socjologów uzyskało doktorat, a 69 – habilitację.

Prowadzimy program praktyk dla najlepszych studentów IS oraz koła naukowego Chi Kwadrat. 

Amnesty International jest ogólnoświatowym ruchem ludzi działających na rzecz praw człowieka. Członkowie organizacji dobrowolnie poświęcają swój czas i energię, solidaryzując się z ofiarami naruszeń praw człowieka. Od 50 lat aktywnie działamy w obronie praw człowieka w każdym zakątku świata. 

SW Research wspiera Amnesty International poprzez realizację projektów o tematyce praw człowieka i wsparcie finansowe.

 

Statista.com to globalny lider wśród platform z danymi dla biznesu.

SW Research dostarcza Statista wybrane, autorskie dane i raporty na temat polskich konsumentów