Współpraca  - ewolucja czy rewolucja potrzebna od zaraz?
Współpraca - ewolucja czy rewolucja potrzebna od zaraz?
26/10/2021

Niespełna co drugi pracownik uważa, że wysoki poziom współpracy w zespole utrzymuje się przez większość czasu, a tylko co dziesiąty jest zdania, że taka sytuacja ma miejsce przez cały czas.

Wyniki badania, które przeprowadziliśmy na aktywnych zawodowo Polakach, potwierdzają jak wiele jest jeszcze w tym obszarze do zrobienia. 


Zachęcamy do lektury raportu:  Współpraca - ewolucja czy rewolucja potrzebna od zaraz? , a w nim odpowiedzi na następujące zagadnienia:
•    Jak Polacy oceniają poziom pracy zespołowej w firmach, w których pracują?  
•    Czego potrzebujemy, aby współpracować? 
•    W co warto inwestować myśląc o podnoszeniu jakości współpracy? 


To główne obszary poruszane w raporcie „Współpraca – ewolucja czy rewolucja potrzebna od zaraz?”  zainicjowanym przez firmę EFFECTIVENESS - Badania kompetencji. 

Oprócz wyników badania, w raporcie znajdziecie komentarze 11 ekspertów, których doświadczenie wiele mówi o jakości współpracy i działaniach, mających realny wpływ na poziom zaangażowania pracowników.
 

 

Fragment raportu:

Pobierz raport

i uzyskaj darmową prenumeratę kolejnych wyników badań

Administratorem danych osobowych przekazanych na potrzeby pobrania raportu jest SW Research sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jarosława Dąbrowskiego 64a, 02-561 Warszawa. Zostaną one przetworzone, zgodnie z naszą polityką przetwarzania danych osobowych, w celach przekazywania informacji marketingowych i promocyjnych oraz w celach analitycznych.

<< Wstecz