Warsaw Watch - edycja 3 - Inwestycje w Warszawie
Warsaw Watch - edycja 3 - Inwestycje w Warszawie
04/12/2012

W rankingu najbardziej popularnych inwestycji warszawskich prowadzi budowa drugiej linii metra, niemal tak samo dobrze znane są: budowa Stadionu Narodowego i modernizacja Dworca Centralnego.

O jakich innych inwestycjach słyszeli warszawiacy i mieszkańcy innych miast? Czy wiedzą na jakim są etapie? Na te pytania odpowiadają wyniki najnowszego badania SW Research - Warszawski Omnibus Lokalny.

Fragment raportu:

Metodologia

Badanie zostało zrealizowane w dniach od 25 października do 4 listopada 2012 roku, metodą internetowych zestandaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych (CAWI). Próba badawcza miała charakter losowy. Badaniem objęto łącznie 1047 respondentów, z czego 551 osób stanowili mieszkańcy Warszawy, 110 osób - mieszkańcy warszawskiej strefy podmiejskiej, a 386 - osoby mieszkające poza strefą podmiejską Warszawy lub w innych województwach. Operatem losowania był panel internetowy StudentsWatch.pl. Kwestionariusz wywiadu składał się z 30 pytań badawczych i został opracowany przez SW Research. Badanie przeprowadzono na autorskim oprogramowaniu 3S zintegrowanym z panelem internetowym StudentsWatch.pl

Pobierz raport

i uzyskaj darmową prenumeratę kolejnych wyników badań

Administratorem danych osobowych przekazanych na potrzeby pobrania raportu jest SW Research sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jarosława Dąbrowskiego 64a, 02-561 Warszawa. Zostaną one przetworzone, zgodnie z naszą polityką przetwarzania danych osobowych, w celach przekazywania informacji marketingowych i promocyjnych oraz w celach analitycznych.

<< Wstecz