Raport

To nie męskość jest problemem - raport z badania na temat zdrowia Polaków
10/10/2012

Głównym celem projektu była próba zbadania sfery niezwykle trudnej do badania w sposób tradycyjny (a co powiodło się za pomocą metody on-line) - problemów związanych z zaburzeniami seksualnymi u mężczyzn.

Badanie dostarcza odpowiedzi na pytanie o definicję męskości i o różnice w jej formułowaniu przez kobiety i mężczyzn. Projekt jako jeden z pierwszych porusza tematykę reakcji mężczyzn i kobiet na wiadomość o zaburzeniach seksualnych. Zostały zbadane także: sfera oczekiwań i pierwsze kroki podejmowane w celu rozwiązania problemów.

 

Fragment raportu:

Metodologia

Badanie zostało zrealizowane w dniach 7-15 czerwca 2012 roku, metodą internetowych zestandaryzowanych wywiadów kwestionariuszowych (CAWI) przez agencję SW Research. Próba badawcza miała charakter losowy. Badaniem objęto łącznie 1500 Internautów w wieku 16-49 lat. Operatem losowania był panel internetowy StudentsWatch.pl. Próba badawcza jest reprezentatywna dla populacji polskich internautów w wieku 16-49 pod względem łącznego rozkładu płci i kategorii wiekowych. Dopuszczalny błąd statystyczny w badaniu To nie męskość jest problemem (?!) nie przekracza 2,5 p.procentowego dla całej próby oraz 3,6 p.procentowego osobno dla populacji kobiet i mężczyzn. Kwestionariusz wywiadu składał się z 13 pytań badawczych (z czego 8 pytań zadano zarówno kobietom jak i mężczyznom) i został opracowany wspólnie przez agencje OnBoard PR i SW Research. Badanie przeprowadzono na autorskim oprogramowaniu 3S zintegrowanym z panelem internetowym StudentsWatch.pl

Pobierz raport

i uzyskaj darmową prenumeratę kolejnych wyników badań

Administratorem danych osobowych przekazanych na potrzeby pobrania raportu jest SW Research sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jarosława Dąbrowskiego 64a, 02-561 Warszawa. Zostaną one przetworzone, zgodnie z naszą polityką przetwarzania danych osobowych, w celach przekazywania informacji marketingowych i promocyjnych oraz w celach analitycznych.

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa