Polska piłka nożna w oczach Internautów
Polska piłka nożna w oczach Internautów
04/11/2011

Stosunek Polaków do piłki nożnej (2011)

W dniach 9-11 listopada 2011 r. za pomocą ankiety on-line na platformie badawczej StudentsWatch.pl, zostało przeprowadzone badanie „Polska Piłka Nożna w oczach Internautów”. Głównym celem badania była ocena instytucji i podmiotów związanych z polską, europejską i światową piłką nożną oraz zbadanie opinii na temat nowego wzoru koszulek polskiej reprezentacji.

 

Fragment raportu:

Metodologia

Łącznie zebrano 1860 wypełnionych kwestionariuszy. Próba badawcza składała się z panelistów serwisu StudentsWatch.pl i jest reprezentatywna dla populacji młodych Polaków w wieku 16-45 lat ze względu na rozkład łączny płci oraz kategorii wiekowej. Błąd oszacowania odsetków odpowiedzi nie przekracza 2,3%. Kwestionariusz składał się z 8 pytań badawczych zamkniętych, jednokrotnego wyboru.

Pobierz raport

i uzyskaj darmową prenumeratę kolejnych wyników badań

Administratorem danych osobowych przekazanych na potrzeby pobrania raportu jest SW Research sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Jarosława Dąbrowskiego 64a, 02-561 Warszawa. Zostaną one przetworzone, zgodnie z naszą polityką przetwarzania danych osobowych, w celach przekazywania informacji marketingowych i promocyjnych oraz w celach analitycznych.

<< Wstecz