Zostań partnerem SW w słusznej sprawie! - Ekobarometr 2022
Zostań partnerem SW w słusznej sprawie! - Ekobarometr 2022
22/09/2022

Zbliżamy się do kolejnej edycji Ekobarometru - to świetna okazja, żeby porozmawiać o patronatach i partnerstwie.

W SW Research pracujemy przede wszystkim nad dostarczaniem materiałów, które służą rozwojowi. Każde z badań w samych założeniach nastawione jest na to, aby po analizie wyników zmienić coś na lepsze. Nie inaczej jest w przypadku naszych falowych, wewnętrznych badań, które realizujemy własnym sumptem a następnie przekazujemy do opinii publicznej i podmiotom z danego obszaru pod dyskusję i do wykorzystania w działaniach rozwojowych.

Przykładem takiego działania były między innymi falowe badania „Polacy w czasie pandemii” które uruchomiliśmy zaraz po pierwszym lockdownie w 2020 r. – wyniki badań przysłużyły się przede wszystkim pod kątem dbałości o zdrowie psychiczne Polek i Polaków w tym okresie i były szeroko komentowane w mediach.

W tej chwili zapraszamy serdecznie do udziału w Ekobarometrze.

 

Ekobarometr 2022 – zostać partnerem

W każdym z projektów pracujemy ramię w ramię ze specjalistami, którzy wspierają nas merytorycznie, mediowo i strategicznie. W zbliżającym się wielkimi krokami Ekobarometrze przygotowaliśmy kolejne miejsca dla partnerów, więc jeśli tematyka ekologii, bio, natury, dbałości o środowisko czy współczesnego marketingu nie jest Ci obca, możesz zostać naszym partnerem i wesprzeć nasze działania jednocześnie pojawiając się w naszych publikacjach i raportach.

Dokładne informacje na temat wsparcia w Ekobarometrze możesz sprawdzić tutaj:

 

Partnerstwo w naszych projektach

Jeśli zainteresował Cię któryś z naszych projektów, lub masz swój pomysł i potrzebujesz, żebyśmy odpowiednio go dopasowali do naszych narzędzi, daj znać pod adresem: sw@swresearch.pl.

<< Wstecz