Zostań partnerem piątej edycji Ekobarometru 2023
Zostań partnerem piątej edycji Ekobarometru 2023
09/03/2023

Przed nami kolejna, piąta edycja Ekobarometru - dołącz do firm wspierających niezależny raport o tematyce ekologii w Polsce.

Zapraszamy partnerów zainteresowanych współtworzeniem kolejnej edycji projektu EKObarometr. To już piąty pomiar w ramach badania, które opisuje podejście polskiego społeczeństwa i biznesu do szeroko rozumianych kwestii ekologicznych. Partnerom zainteresowanym wsparciem projektu proponujemy współpracę w ramach jednego z trzech modeli – medialnego, eksperckiego lub strategicznego.  

 

Ekobarometr 2023 – zostań EKO-partnerem

Od początku istnienia projektu, czyli od 2020 r. staramy się odpowiadać na pytania, w jaki sposób zjawiska i wydarzenia ostatnich lat i miesięcy wpływają na sposób myślenia Polaków o środowisku naturalnym. Które miejsce w naszej hierarchii wartości zajmuje ekologia? Czy na kwestie ekologiczne patrzymy wybiórczo, czy holistycznie? 

Jakimi EKO-Polakami, EKO-Polkami i EKO-biznesami i jesteśmy…?  

ekobarometr w liczbach

 

Dokładne informacje na temat wsparcia w Ekobarometrze możesz sprawdzić tutaj:

 eko logo

Partnerstwo w naszych projektach

Jeśli zainteresował Cię któryś z naszych projektów, lub masz swój pomysł i potrzebujesz, żebyśmy odpowiednio go dopasowali do naszych narzędzi, daj znać pod adresem: sw@swresearch.pl.

<< Wstecz