Zasięgi SW Research w 2022
Zasięgi SW Research w 2022
12/01/2023

Miniony rok był dla nas rekordowy pod względem naszej obecności w mediach. Cieszymy się, że możemy dostarczać Wam sprawdzonych danych do dysputy publicznej. Dziękujemy za zaufanie!

Przedstawiamy podsumowanie naszych zasięgów w sieci. Rok 2022 zamknęliśmy z 11097 wzmiankami w mediach elektronicznych, co oznacza wzrost o 44% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Odnotowaliśmy również znaczny wzrost zasięgu swoich kanałów social media. Według danych Brand 24, pochodzących z  monitoringu mediów elektronicznych, łączny zasięg wyniósł 9.8 milionów. Poza naszą obecnością na Facebooku, LinkedIn i Twitterze od poprzedniego roku można nas również znaleźć na platformach takich jak Apple Podcast, Spotify, SoundCloud i YouTube gdzie możecie wysłuchać naszego podkastu "SW Research Podcast".

 

Liczba wzmianek sw research w 2022 roku

 

Poza social media zasięg firmy SW Research wyniósł aż 65 milionów, co oznacza wzrost o 15% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Analizując wzmianki o SW Research, najwięcej pojawiało się ich w kategoriach Mikroblogów(6277 wzmianek). Wyniki naszych badań jak co roku gorąco komentowała prasa oraz cytowane były przez polityków co rozpoczynało burzliwe dyskusje, których w 2022 roku nie brakowało. W kategorii newsów która znalazła się na drugim miejscu cytowano nas 3495 razy. 

W  2022 roku ekwiwalent reklamowy, wzmianek związanych z cytowanymi wynikami badań od SW Research, przekroczył 23  mln złotych. Jesteśmy dumni, że w kolejnym roku nasze dane sondażowe przyczyniły się do wielu publicznych dyskusji i wpływały na wiedzę obserwatorów życia społeczno-politycznego w Polsce.

Dziękujemy za zaufanie.

---

Jeśli chcieliby Państwo nawiązać współpracę mediową i otrzymywać od nas najnowsze wyniki badań do publikacji i bieżące informacje prasowe, prosimy o kontakt pod adresem: media@swresearch.pl

Kontakt w sprawie zlecenia badania: sw@swresearch.pl

<< Wstecz