Zasięgi SW Research w 2021
Zasięgi SW Research w 2021
11/01/2022

Jesteśmy agencją, której badania wspominane są w mediach na bardzo szerokiej płaszczyźnie z czego bardzo się cieszymy! Dziękujemy za zaufanie.

Jak co roku podsumowujemy nasze zasięgi w sieci. W 2021 byliśmy wspominani 7888 razy w mediach internetowych. 

brand 24 i sw research

Nasze badania najczęściej cytowane były w kontekście wydarzeń politycznych - jak co roku byliśmy czytelnikami newsów prasowych opartych na naszych badaniach oraz spektatorami gorących dyskusji w Social Mediach, które często zaczynały się od cytowań naszych raportów przez polityków o szerokich zasięgach.

wzmianki o sw research w 2021 roku

Rok 2021 był też czasem, w którym wyjątkowo często cytowano nas w płaszczyźnie dotyczącej zdrowia psychicznego oraz równouprawnienia. 

liczba wzmianek sw research 2021

SW Research w 2021 roku wygenerowała wyjątkowy ekwiwalent reklamowy w wysokości 19 000 000 złotych. Doskonale obrazuje to siłę badań marketingowych i społecznych i bardzo cieszymy się, że kolejny rok mogliśmy dostarczać sprawdzonych danych do dysputy publicznej.

Bardzo dziękujemy za zaufanie internautom, czytelnikom, odbiorcom mediów tradycyjnych oraz naszym klientom i instytucjom zlecającym nam nawet najpoważniejsze badania, które dotykają wyjątkowo trudnych kwestii społecznych.

---

Jeśli chcieliby Państwo nawiązać współpracę mediową i otrzymywać od nas najnowsze wyniki badań do publikacji i bieżące informacje prasowe, prosimy o kontakt pod adresem: media@swresearch.pl

Kontakt w sprawie zlecenia badania: sw@swresearch.pl

<< Wstecz