Aktualności

Wzmacniamy się o kolejnych specjalistów
22/03/2021

W pierwszym kwartale 2021 Agencja Badań Rynku i Opinii SW Research kontynuuje rozwój swojej firmy i przejmuje kolejne mocne osobistości z rynku badawczego.


Maria Wojcieszek SW Research

 

Maria Wojcieszek, doktor nauk społecznych w dyscyplinie psychologia, zajmuje stanowisko badacza ilościowego w zespole Małgorzaty Bodzon. Podczas studiów doktoranckich kilkakrotnie prezentowała wyniki badań w sekcji Early Career na konferencjach European Society for Prevention Research. Działała również jako ekspert ds. psychometrii w jednym z projektów POWER prowadzonym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

 

Dariusz Murłowski SW Research

 

Dariusz Murłowski, psycholog społeczny, specjalizuje się w badaniach niedeklaratywnych, jakościowych oraz shopperowych. Jest także trenerem neurofeedback. Dołączył do zespołu SW w charakterze eksperta. Współpracuje również z eyetracking.pl i HumanGraph (gdzie dotychczas był dyrektorem badań).

 

 

 

Dorota Cywińska  SW Research

 

Dorota Cywińska, historyk sztuki i magister SGH na kierunku MIESI, specjalizacja badania marketingowe i analiza rynku. Obecnie specjalistka nie tylko od badań ilościowych, ale również jakościowych. W zespole Adriana Wróblewskiego zajęła stanowisko Research Executive. W przeszłości pracowała w HumanGraph.

 

 

 

Michał Kielek  SW Research

 

Michał Kielek, obecnie zajmuje stanowisko Research Executive w zespole Adama Jastrzębskiego. Poprzednio na tej samej pozycji pracował w HumanGraph. Posiada również doświadczenie jako freelancer na rynku badań.

 

 

 

Pomimo pandemii, strategia rozwoju SW Research się nie zmieniła i ciągle szukamy najlepszych specjalistów z obszaru badań rynku i opinii. W ciągu roku powiększyliśmy nasz zespół o 20% do 30 osób i cały czas prowadzimy otwartą rekrutację. Jesteśmy zgranym zespołem z dobrym planem gry na lepsze i gorsze czasy. 

Przemek Wesołowski: prezes SW Research

 

 

Rekrutacja w SW Research cały czas jest otwarta. Zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń na stronie zespołu. 


  

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa