Aktualności

W 2021 r. obchodzimy 10-lecie SW Research - co miesiąc mamy dla was nowy prezent
17/03/2021

To już 10 lat odkąd postanowiliśmy założyć agencję badawczą i z perspektywy czasu możemy dziś powiedzieć tylko jedno: warto było!

 

W ramach obchodów 10-lecia nie oczekujemy prezentów, a sami bardzo chętnie podzielimy się tym, co mamy najlepszego i tym, co udało nam się przez te 10 lat osiągnąć. Postanowiliśmy co miesiąc przekazywać na Wasze ręce kolejne podarunki. Poniższa lista będzie zawierała te już ogłoszone, a co wydarzy się w kolejnych miesiącach? Pozostawiamy to na razie w tajemnicy, ale zachęcamy do śledzenia naszych profili społecznościowych, aby być na bieżąco z najnowszymi ofertami i nie przegapić żadnego z kawałków tortu urodzinowego SW Research: Facebook, Twitter, LinkedIn.

 

Marzec - raporty SW Research

 

 

Marzec to pierwszy miesiąc obchodów 10-lecia i od teraz co miesiąc, aż do końca roku, będziemy przekazywać Wam kolejne prezenty. Skupmy się teraz jednak na marcu - ten kawałek tortu to 10 raportów SW Research z przestrzeni istnienia firmy - to nasz subiektywny wybór materiałów, które były bardzo znaczące dla naszej firmy, lub które w znaczący sposób połączone były z ważkimi tematami i wydarzeniami w naszym kraju i na świecie. Nasze raporty pozwalają zajrzeć w środek wielu tematów i lepiej zrozumieć na przykład to, co dzieje się ze społeczeństwem w trakcie całego roku pandemii koronawirusa, co dzieje się w świecie graczy i tzw "cyfrowych tubylców", czy tak naprawdę jesteśmy "eko" i czy chcielibyśmy być, oraz wiele, wiele więcej! Zapraszamy do pobierania.

 

Pobierz za darmo paczkę 10 raportów na 10 urodziny SW Research

(38,1 MB)

 

 

Spis zawartości paczki raportów:

1. Zjawiska nadprzyrodzone oczami Polaków

2. Polacy o firmach rodzinnych

3. Silversi w sektorze komunikacji marketingowej

4. Barometr nowej mobilności

5. Kobiety w IT

6. Gender gap po polsku

7. Seksualność i rodzicielstwo osób z niepłnosprawnością ruchową

8. Ekobarometr (wersja rozszerzona)

9. Cyfrowi tubylcy 

10. Polacy w czasie pandemii

 

Kwiecień - co przygotowaliśmy w kolejnym miesiącu?

 

 

Jesteście ciekawi kolejnych odsłon? Zapraszamy już niedługo! Śledź najnowsze informacje na: Facebook, Twitter, LinkedIn.

 

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa