Aktualności

SW Research publikuje na łamach grupy Joe Monster
17/01/2022

Jeśli w ostatnim czasie zdawało ci się, że widzisz nas po tej bardziej śmieszkowej stronie Internetu, to najpewniej się nie mylisz!

Na przełomie lat 2021-2022 rozpoczęliśmy partnerską współpracę z satyryczno-komicznym portalem Joe Monster oraz z całą grupą Monstera, czyli m.in. Demotywatory.pl czy Faktopedia.pl. Żyjemy w rzeczywistości, w której ilość informacji, które do nas docierają, nieraz przekracza nasze możliwości poznawcze. Skutkuje to tym, że coraz częściej wiedzę o świecie czerpiemy nie z książek czy fachowych serwisów, lecz z materiałów satyrycznych (np. memów, skeczów, stand-upów itp.). Od początku istnienia naszej firmy mamy misję - edukowanie społeczeństwa w zakresie tego, jak należy interpretować wyniki badań i jak je komunikować. W myśl idei docere et delectare (łac. uczyć i bawić) liczymy, że w projekcie uda nam się robić to z wyjątkowo dobrym humorem i uśmiechem na ustach. 

Wyniki badań SW Research na portalu Faktopedia.pl

 

Staramy się poruszać tematy, które często budzą żywe dyskusje w Internecie. Nie licząc polityki, należy wśród nich wymienić zagadnienia tak ważkie, jak dobór odpowiedniego majonezu do sałatki, spór o to, kto przynosi prezenty na Święta (może Mikołaj, a może Aniołek, a może jeszcze ktoś inny i dlaczego nie trzech królów?) czy do sernika powinno się dodawać suszone winogrona, czy urządzenie do ostrzenia ołówka to ostrzałka, strugaczka, a może temperówka, na jakim cieście kebab wybrać, a nawet czym, patrząc pod kątem językowym, popija się alkohole wysokoprocentowe o nieskazitelnej przejrzystości.

Wyniki badań SW Research na portalu Demotywatory.pl

 

Propagujemy społecznościowe podejście do badań - pomysły na pytania i problemy badawcze rodzą się zarówno w głowach naszych, jak i w głowach czytelników. Wszystkie propozycje tematów, dokładnie analizujemy i po wewnętrznej selekcji opracowujemy je merytorycznie z naszymi badaczami w taki sposób, aby otrzymać wyniki jak najwyższej jakości. Rezultaty powstają dzięki naszemu autorskiemu narzędziu OmniWatch48, gdzie każdy może umieścić swoje badanie komercyjne i w ciągu kilku dni otrzymać wyniki wśród reprezentatywnej próby respondentów.

Pierwszy artykuł z naszymi wynikami na portalu Joe Monster.

 

Głównym miejscem publikacji jest portal Joe Monster, na którym pojawiają się nasze wizualizacje danych wraz z przystępnym i pogłębionym opisem, którego narracja jest zróżnicowana pod względem stopnia powagi. To właśnie na portalu Joe Monster w najbliższych dniach można spodziewać się najświeższych publikacji, które następnie będą publikowane na pozostałych stronach.

Wyniki wszystkich badań będą dostępne publicznie i udostępniamy je za darmo. Prosimy tylko, aby w trakcie ich używania zawsze wskazać, że wykonała je nasza agencja SW Research. 

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na śmieszkowe portale! Badania też mogą być pełne humoru!

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa