Aktualności

SW Research laureatem rankingu TOP Marka 2023!
06/11/2023

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza agencja zajęła piąte miejsce wśród Agencji badawczych i 244 miejsce ogółem w prestiżowym i największym badaniu medialności brandów w Polsce organizowanym przez magazyn Press i PSMM Monitoring and More.

 

Spośród wszystkich monitorowanych w okresie lipiec 2022 – czerwiec  2023 publikacji, SW Research była wymieniana 21 721 razy, co szacunkowo przełożyło się na dotarcie do ponad 131 milionów odbiorców.

 


SW Research to marka szczególnie dedykowana mediom elektronicznym.

Ranking udowadnia, że SW Research jest marką cieszącą się wysokim zaufaniem mediów elektronicznych. Aż 90% publikacji naszych danych i raportów pochodzi z portali internetowych.  To także dowód, że badania online traktowane są „na serio” przez największych wydawców medialnych w Polsce i wydawnictwa specjalistyczne. Dlatego warto publikować i podawać dalej nasze raporty, których z roku na rok udostępniamy coraz więcej – wskazuje Przemek Wesołowski – CEO SW Research

 

 

Aby być na bieżąco zapisz się do newslettera 

 

 

Specjalne podziękowania kierujemy do Agencji Public Relations

Duża część publikowanego w mediach contentu opartego o dane pochodzące z SW Research jest przygotowywana przez agencje PR.  Jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni, że mimo trudnego dla naszych branż okresu,  nie przestajecie korzystać z danych i opinii społeczeństwa.  To też dzięki Wam nasza pozycja na rynku jest tak znacząca. Jednym z naszych pierwszych klientów była i jest do dzisiaj (to już 12 lat!)  agencja PR – On Board (dziś OBTK). 
Głośne dzięki za zaufanie. 

 

Pracujesz w PR i szukasz szybkich i przystępnych cenowo badań? Zapraszamy do naszego omnibusa, który odpowiada za znaczną część danych wykorzystywanych w publikacjach -  ow48.pl 

 

Jak to możliwe, że SW Research zajmuje 244 miejsce w Polsce wśród tysięcy znanych brandów? 

Społeczeństwo niezależnie od poziomu wykształcenia i zarobków chce czytać informacje oparte o dane, czytelnicy chcą wiedzieć czy są w mniejszości czy w większości. Współczesne media znakomicie to rozumieją. Do tego dostęp do danych związanych z opinią znacznie potaniał i jest dostępny praktycznie każdemu. To trendy, które odczytaliśmy 12 lat temu, reszta to konsekwentne trzymane się obranej drogi. Nie ukrywamy, że posiadamy znaczące zasoby, w tym najliczniejszy polski panel online i zespół ekspertów, które umożliwiają nam błyskawiczne poznawanie opinii Polaków na praktycznie każdy temat. 


Jesteśmy w tym mocni, co potwierdzają setki naszych klientów. To wszystko buduje siłę naszej marki, która trafia do prestiżowego grona TOP MAREK. 

 


 


Więcej o rankingu: https://topmarka.eu/

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa