SW Research laureatem rankingu DIAMENTY FORBESA 2024
SW Research laureatem rankingu DIAMENTY FORBESA 2024
06/02/2024

Z radością informujemy, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie laureatów rankingu "DIAMENTY FORBESA", czyli najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.

 

To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem ciężkiej pracy i zaangażowania naszego zespołu w realizację naszej misji - dostarczania innowacyjnych rozwiązań i usług w obszarze badań rynku i opinii. 


W 2024 roku Magazyn Forbes Polska uznał nasze wysiłki, plasując SW Research na 1091. miejscu wśród firm w województwie mazowieckim i na 5244. miejscu w skali całej Polski. Znaleźliśmy się w kategorii firm z rocznymi przychodami w przedziale 5-50 milionów złotych. 

 

Diament Forbes 2024 dla SW Research

 

Otrzymanie Diamentu Forbesa jest szczególną motywacją do kontynuacji naszej drogi. Jako zespół SW Research, zawsze stawiamy na innowacyjność, jakość i przełomowe rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju branży oraz odpowiadają na zmieniające się potrzeby naszych klientów.
Obok troski o najmilszą obsługę klientów, w tym roku szczególną uwagę przywiązujemy także do osób uczestniczących w naszych badaniach. Dla naszych respondentów przygotowaliśmy wygodną aplikację mobilną swpanel, by zawsze pod ręką mieli swoje ulubione ankiety.

 

Chciałbym podziękować całemu naszemu zespołowi za jego niezłomny wysiłek i poświęcenie, które doprowadziły nas do tego punktu. Jestem także wdzięczny naszym klientom, respondentom i partnerom za zaufanie i wsparcie, które są nieodzowną częścią naszego sukcesu

– Przemysław Wesołowski, CEO SW Research

 

przemek wesołowski

 


 

<< Wstecz