Ruszył sondaż na temat jakości kształcenia
Ruszył sondaż na temat jakości kształcenia
25/09/2012

Już po raz drugi StudentsWatch i SW Research jest partnerem największego w Europie badania dotyczącego jakości kształcenia na uczelniach wyższych realizowanego za pomocą metodologii Sondażu Deliberatywnego przez Instytut Socjologii UW. 

 

Nie narzekaj, porozmawiaj!

 
Nierzadko studenci narzekają na jakość studiowania na uczelniach wyższych. Zwykle nie mają jednak możliwości bezpośredniego, publicznego przedstawienia opinii na ten temat i odpowiedzenia na argumenty innych osób. „Sondaż deliberatywny® na uniwersytecie" - projekt studencki wspierany przez Centrum Deliberacji w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz StudentsWatch – stwarza taką okazję. Otrzymał on patronat Parlamentu Studentów RP.

 

Debata dotyczy każdego, kto studiuje na uczelni w Warszawie przynajmniej od roku. Odbywa się ona w internecie, a więc żeby w niej uczestniczyć nie trzeba nawet wychodzić z domu.
 
Jak wziąć w niej udział?
 
To proste. Wystarczy mieć komputer podłączony do sieci WWW oraz dużo dobrych chęci do podzielenia się swoim doświadczeniem i opiniami z innymi studentami. Słuchawki z mikrofonem każdy uczestnik może otrzymać od organizatorów w kilku miejscach studenckich w Warszawie.
 
Uczestnicy debaty otrzymają cenne nagrody.
 
Szczegóły projektu:  http://cd.uw.edu.pl/sd/
 
Serdecznie zapraszamy!
<< Wstecz