Powiększony zespół SW Research!
Powiększony zespół SW Research!
29/09/2015

Klara Piechowska-Goss dołączyła do agencji badań rynku i opinii SW Research. 

W firmie będzie zajmować się merytoryczną opieką nad ilościowymi projektami badawczymi oraz analizą danych. 

Klara Piechowska-Goss jako absolwentka Instytutu Socjologii (2011) rozpoczęła pracę  w branży badawczej w 2010 roku w Gfk Polonia, następnie od 2013 roku  pracowała w IRCenter na stanowisku Marketing  Research Managera. W SW Research Klara Piechowska-Goss jako Senior Project Manager przejmie opiekę nad analizami dotyczącymi badań trackingowych oraz utrzymywaniem bieżących i nawiązywaniem nowych relacji badawczych klientami. 

Doświadczenie Klary w prowadzeniu badań CAWI oraz praktyczna wiedza analityczna idealnie wpisują się w ofertę badawczą SW Research, w której gwarantujemy klientom komfort pracy z doświadczonymi badaczami, utrzymując wysoką jakość wykonywanych badań – komentuje Piotr Zimolzak, wiceprezes i szef działu analiz SW Research.

To nie koniec zmian personalnych w SW Research. Od października dział komunikacji i PR powiększy się o Katarzynę Skłodowską. Katarzyna Skłodowska na stanowisku asystenckim wspierać będzie bieżące działania firmy. Katarzyna Skłodowska zakończyła właśnie staż w SW Research, jest studentką dziennikarstwa i PR na Uniwersytecie Warszawskim. Cieszy mnie, że Kasia zdecydowała się rozwijać kompetencje w naszej firmie. W czasie stażu dała się poznać jako zaangażowany i szybko uczący pracownik – dodaje Agata Łukasiewicz, Communication Manager SW Research. 

<< Wstecz