Aktualności

Nowy projekt badawczy z Siepomaga
14/12/2011

Miło nam poinformować, że podpisaliśmy umowę partnerską z Siepomaga. W ramach współpracy stworzymy możliwość przekazywania StudentsPoints na rzecz potrzebujących.

Planujemy wspólnie przeprowadzić kilka projektów badawczych dotyczących kwestii charytatywnych. Raporty z tych badań będą dostępne na naszej stronie internetowej. Wszystkie projekty dla Siepomaga realizujemy non-profit.

 

Siepomaga jest Internetową Platformą Pomagania. Dzięki niej zarówno osoby prywatne jak i organizacje pozarządowe mają możliwość wspierania potrzebujących. Jak działa platforma Siepomaga? Potrzebujący zgłasza się do odpowiedniej organizacji, która weryfikuje jego potrzeby. Następnie akcja charytatywna zgłaszana jest do Siepomaga. Tu dokładnie określa się i redaguje cel akcji, następnie nagłaśnia się ją i czeka na pomoc darczyńców. To dzięki ich dobroci Platforma ciągle się rozwija i poszerza swój zakres działalności. Darowizny można przekazywać na rzecz poszczególnych osób, zarówno dzieci jak i dorosłych, którzy są chorzy, niepełnosprawni, z biednych rodzin, jak również na akcje dotyczące ochrony środowiska lub opieki nad zwierzętami.

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa