Aktualności

Już ponad 2000 testów w „Testuj pomysł”
19/11/2018

„Testuj pomysł” to unikalne w skali kraju narzędzie online, które powstało z inicjatywy ING Banku Śląskiego, a które współtworzyli eksperci z SW Research Agencji Badań Rynku i Opinii. 

Platforma, do której bezpłatny dostęp ma każdy przedsiębiorca, pozwala przetestować i zweryfikować pomysł biznesowy na grupie potencjalnych klientów. Możliwe jest to dzięki integracji narzędzia z panelem badawczym SW Panel liczącym ponad 163 tys. użytkowników oraz autorskim systemem do tworzenia ankiet (www.ankieteo.pl).

 „Testuj Pomysł” to profesjonalne badanie rynkowe, na celowej próbie 120 respondentów, dobranych pod względem płci, wieku i miejsca zamieszkania. Użytkownik platformy z pomocą gotowych szablonów tworzy indywidualną ankietę, na którą składa się od 3 do 5 pytań. Tak przygotowany kwestionariusz badawczy wysyłany jest do respondentów. Dzięki prostemu mechanizmowi oraz intuicyjnej obsłudze platformy, przedsiębiorcy mogą szybko dowiedzieć się, co o ich pomysłach sądzą ich potencjalni klienci.

Właścicielem internetowego panelu badawczego SW Panel oraz Ankieteo.pl jest SW Research. Poza udostępnieniem bazy respondentów, agencja odpowiedzialna jest za aspekt badawczy przedsięwzięcia, w tym zgodność realizowanych ankiet z obowiązującymi standardami. Ponadto agencja opracowała oraz wdrożyła rozwiązania informatyczne, które umożliwiły integrację narzędzia z panelem badawczym SW Panel oraz systemem Ankieteo.pl.

 

Przeczytaj o TestujPomysł w Wirtualnych Mediach

 

* Włascicielem zdjęcia jest Bank ING SA. Źródło: www.ingbank.pl/testujpomysl

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa