Aktualności

Jak szybkie mogą być badania online i czym jest small data?
14/01/2021

Rozmawiamy o nowoczesnych badaniach rynku i small data w podcaście Escola Mobile

O badaniach rynku na zimno i wesoło

Piotr Zimolzak (na zimno) i Przemek Wesołowski (na wesoło) z SW Research odpowiadają na trudne pytania w przystępny sposób. Podpowiadają w jaki sposób samodzielnie wykonywać pomiary, jak zlecać badania, jak współpracować z badaczami. Wyjaśniamy rolę badacza w procesie poszukiwania rozwiązywania problemów biznesowych. 

 

 

 

Jak przeprowadzić badanie rynku w godzinę? 

Dzięki systemowi do ankiet Ankieteo i panelowi online swpanel pokazujemy, w jaki sposób błyskawicznie można wykonać wartościowe badanie rynku na kwotowanej próbie badawczej. Przygotowanie, pomiar i analizę wyników przeprowadzamy "na żywo" w trakcie godzinnego live. 

 

Czym jest small a czym big data? 

Pojęcie big data jest szeroko znane. Ale to small data trzymalo i trzyma się mocno. Opowiadamy o różnicach w definicjach big i small data, o ich wykorzystaniu i przewagach small data nad big data. Współczesne badania bardzo często wykorzystują jednocześnie duże zasoby informacji i łączą je z danymi deklaratywnymi. O tym warto wiedzieć i posłuchać podcastu.

 

Proces badawczy od kuchni

Zdradzamy jak sprawnie może funkcjonować agencja badawcza, gdy opiera się o własne, zintegrowane ze sobą narzędzia badawcze i społeczność respondentów.  Pokazujemy co wyróżnia panel swpanel.pl na tle konkurencji i dlaczego to właśnie on rozwija się najszybciej w naszej części Europy.  Mówimy też o tym jak współpracować z agencją i "odczarowujemy" obawy potencjalnych klientów przed kontaktem z instytutem badawczym. 

 

Gdzie znajdziesz podcast o badaniach online? 

 

Kliknij w jeden z poniższych linków: 

SPOTIFY: https://open.spotify.com/episode/4ebWBPCFbWj0EHDciz24VN?si=9m_-ElTqTbWRJ8hf8KOUUQ

APPLE Podcasts: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/small-data-co-klient-my%C5%9Bli-o-twoim-produkcie-piotr/id1479832351?i=1000505182169&l=pl

YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=KWURuetJxHY&amp%3Bt=3s

 

 

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa