Dane pełne miłości – czyli jak budować lovebrandy
Dane pełne miłości – czyli jak budować lovebrandy
07/07/2022

Nasz wiceprezes Piotr Zimolzak wspólnie z Martą Domańską z LoveBrands Medical opowiadają o badaniach marketingowych podczas 3. odcinka eksperckiego podcastu Instytutu Inbound Marketingu „Siła przyciągania lovebrandów”

Termin „badanie” przywołuje różne skojarzenia i obszary i jeżeli się dobrze przyjrzeć, to cały czas mamy styczność z badaniami. Raz do roku przeprowadzamy badania techniczne pojazdu, z różną regularnością badamy się profilaktycznie, jesteśmy zapraszani do badań jako respondenci lub zwyczajnie sami chcemy zbadać przyczynę jakiegoś zjawiska. Każde z tych badań dotyczy czegoś innego, jednak każdemu z nich przyświeca ten sam cel – uzyskać odpowiedź i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

 

jak budować love brandy - radio

 

1. Czy z badań, w szczególności społecznych i marketingowych można wyprowadzić ogólniejsze prawa rządzące rzeczywistością?

2. Czy badania marketingowe mogą służyć jeszcze innym celom niż tylko diagnozie kondycji marki?

3. Jak często powinno się przeprowadzać tego typu badania?

4. Czy badania mogą być ciekawe? Czy mogą budzić emocje? Jak przyciągnąć uwagę odbiorcy i dlaczego nie musi być to koniecznie polityka czy UFO?

 

To tylko garstka pytań, na które nasz wiceprezes Piotr Zimolzak wspólnie z Martą Domańską z LoveBrands Medical próbował odpowiedzieć podczas 3. odcinka eksperckiego podcastu Instytutu Inbound Marketingu „Siła przyciągania lovebrandów”. Czy udało nam się wyjść obronną ręką spod ognia często niełatwych pytań od prowadzącej Joanny Niemiec? Oceńcie sami! Zapraszamy gorąco do odsłuchania tej wielopłaszczyznowej rozmowy.

To niby tylko pół godziny, ale zawarta tam dawka wiedzy i doświadczeń starczy Wam na długi czas.

Podcast jest dostępny w następujących miejscach:

 

Spotify: link 

Spreaker: link

 

lovebrandy - występ w radiu

<< Wstecz