Aktualności

Dane pełne miłości – czyli jak budować lovebrandy w oparciu o wyniki badań opinii
07/07/2022

Nasz wiceprezes Piotr Zimolzak wspólnie z Martą Domańską z LoveBrands Medical opowiadają o badaniach marketingowych podczas 3. odcinka eksperckiego podcastu Instytutu Inbound Marketingu „Siła przyciągania lovebrandów”

Termin „badanie” przywołuje różne skojarzenia i obszary i jeżeli się dobrze przyjrzeć, to cały czas mamy styczność z badaniami. Raz do roku przeprowadzamy badania techniczne pojazdu, z różną regularnością badamy się profilaktycznie, jesteśmy zapraszani do badań jako respondenci lub zwyczajnie sami chcemy zbadać przyczynę jakiegoś zjawiska. Każde z tych badań dotyczy czegoś innego, jednak każdemu z nich przyświeca ten sam cel – uzyskać odpowiedź i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

 

 

1. Czy z badań, w szczególności społecznych i marketingowych można wyprowadzić ogólniejsze prawa rządzące rzeczywistością?

2. Czy badania marketingowe mogą służyć jeszcze innym celom niż tylko diagnozie kondycji marki?

3. Jak często powinno się przeprowadzać tego typu badania?

4. Czy badania mogą być ciekawe? Czy mogą budzić emocje? Jak przyciągnąć uwagę odbiorcy i dlaczego nie musi być to koniecznie polityka czy UFO?

 

To tylko garstka pytań, na które nasz wiceprezes Piotr Zimolzak wspólnie z Martą Domańską z LoveBrands Medical próbował odpowiedzieć podczas 3. odcinka eksperckiego podcastu Instytutu Inbound Marketingu „Siła przyciągania lovebrandów”. Czy udało nam się wyjść obronną ręką spod ognia często niełatwych pytań od prowadzącej Joanny Niemiec? Oceńcie sami! Zapraszamy gorąco do odsłuchania tej wielopłaszczyznowej rozmowy.

To niby tylko pół godziny, ale zawarta tam dawka wiedzy i doświadczeń starczy Wam na długi czas.

Podcast jest dostępny w następujących miejscach:

 

Spotify: link 

Spreaker: link

 

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa