Aktualności

Certyfikat jakości badań na 2022 rok
07/02/2022

Jakość badań marketingowych SW Research kolejny raz potwierdzona certyfikatem PKJPA

 

Nieprzerwanie od 2014 roku przchodzimy niezależny, zewnętrzny audyt, który potwierdza wysoką jakość wykonywanych przez nas badań online.  Jesteśmy jedną z 20 firm (spośród kilkuset podmiotów świadczących usługi badań rynku i opinii), która posiada certyfikat PKJPA w dziedzinie CAWI, czyli w naszej specjalizacji tj. badaniach wykonywanych przez internet. 

Mimo wzrastającej skali wykonywanych pomiarów (kilkaset % wzrostu na przestrzeni 7 lat) nieustannie trzymamy poziom i  zwiększamy jakość naszego panelu i sposobu realizacji. Co roku dokonujemy kolejnych korekt procedur, by dostarczać wyniki jak najlepszej jakości w jak najkrótszym czasie.  

 

certyfikat pkjpa


Czym jest Certyfikat PKJPA?

Certyfikat PKJPA to najważniejszy polski znak jakości potwierdzający, że firma, w której zamawiasz badania przeprowadza je w sposób właściwy, z poszanowaniem:


1/ Klientów – gwarantujemy najwyższy poziom usługi zgodny z wymogami kodeksu ESOMAR – doradzamy w jaki sposób należy, a w jaki nie należy przeprowadzić badanie. Zapewniamy pełną poufność i ochronę danych osobowych zgodną z obowiązującym prawem, 


2/ Respondentów – zapewniamy im wsparcie w trakcie uczestnictwa w badaniach rynku. Nie pozostawiamy ich samym sobie. Dbamy o wysoką jakość ankiet, które uwielbiają wypełniać


3/ Zasad uczciwej konkurencji – Podajemy rzetelną informację w zakresie zasobów i możliwości świadczenia naszych usług. Nie obiecujemy realizacji niemożliwych projektów. 
 

<< Wstecz

Kontakt

Sprzedaż / Biznes tel.: +48 535 987 335
tel.: +48 533 987 335
Sekretariat tel.: +48 535 987 102
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa