SW Research w walce przeciwko skutkom COVID-19

Niemal z dnia na dzień większość firm została poddana ciężkiej próbie. Obecna sytuacja nie oznacza jednak zastoju w badaniach rynku i opinii, które są podstawą do kluczowych działań w firmach i instytucjach. Od początku kryzysu pracujemy w SW Research na 200%, angażując wszystkich członków zespołu, usprawniając nasze narzędzia badawcze, kontaktując się z badaczami i szefami innych firm badawczych.

W czasie, gdy bezpieczeństwo uczestników badań jest najważniejsze, wprowadzamy w SW Research ANTYKRYZYSOWY PAKIET BADAWCZY, kierowany do Klientów i agencji badawczych. Od 9 lat pokazujemy, że badania online są pełnowartościową metodą realizacji badań. Stoją za nami liczby – około 800 tys. wywiadów online zrealizowanych w 2019 roku dla ponad setki klientów i firm badawczych.

Obecny kryzys przyspieszył tempo zmian, które obserwowaliśmy w ostatniej dekadzie. Świat badań ulega cyfryzacji, a wiele technik zostanie unowocześnionych i zaadaptowanych z metod offline do online. W dobie tak dynamicznych zmian, dostęp do aktualnych danych i informacji na temat rynku i zachowań konsumentów jest niemal tak samo ważny jak bezpieczeństwo finansowe.  Wierzymy, że to właśnie dzięki badaniom i analizom wiele firm znajdzie odpowiedzi i rozwiązania na miarę dzisiejszych wyzwań.

Dla wielu firm najbliższe miesiące upłyną pod znakiem optymalizacji kosztów. Skup się teraz na zdrowiu i bezpieczeństwie swoich ludzi, zadbaj o ciągłość procesów – my zapewnimy Ci szybki dostęp do wiedzy o konsumentach. Już dziś zmień metodę badań na CAWI w SW Research i sprawdź co nowego możemy zaoferować Twojemu biznesowi!

Antykryzysowy Pakiet Badawczy:

  • Sprawdź aktualny stan nastrojów Polaków w naszym Barometrze Nastrojów Polaków (1)
  • Dołącz swoje pytania do Barometru Nastrojów w cenie pytań omnibusowych (1)
  • Poznaj nasze Badania Jakościowe (w tym UX) realizowane wyłącznie w wersji online (2)
  • Zbadaj niskie ceny naszego badania omnibusowego online OmniWatch.pl
  • Odkryj realizację badań B2B na panelu online (3)
  • Eksploruj kraje, w których możesz badać opinie konsumentów i po kryzysie rozpocząć lub wznowić w nich ekspansję Twojej firmy (4)

(1) Polacy w czasie epidemii – barometr nastrojów i zachowań konsumenckich w trakcie izolacji – szczegóły projektu

Idea projektu

Obecne czasy wywołują wiele zmian w życiu Polaków. Epidemia COVID-19 wymusza na nas adaptację do nowych warunków. Starając się rzetelnie relacjonować obecne wydarzenia, jednocześnie podjęliśmy próbę wyjaśniania sytuacji społecznej. Barometr w kompleksowy sposób przygląda się zmianom w codziennym życiu Polaków oraz nastrojom związanych z epidemią.

Sprawdzamy, czy Polacy bardziej obawiają się gospodarczych skutków epidemii czy też może społecznych następstw np. związanych z przedłużającą się izolacją. W raporcie odpowiemy na pytanie w jaki sposób społeczeństwo chroni się przed zachorowaniem i jaki odsetek stosuje prawidłowe środki ostrożności.

Zobaczymy także wpływ epidemii na życie domowe i budżet gospodarstw domowych. Które aspekty izolacji oraz pracy zdalnej są najbardziej uciążliwe w ocenie Polaków i jak zmieniły się sposoby spędzania czasu wolnego.

Wyniki z wszystkich fal pomiarów Barometru Nastrojów są do pobrania za darmo w dziale Raporty
http://swresearch.pl/raporty

(2) Badania jakościowe w wydaniu online

Od samego początku istnienia naszej firmy nastawialiśmy się na rozwiązania on-line. Dzięki temu byliśmy w pełnej gotowości do wykonywania badań jakościowych przez Internet. Rekrutujemy sprawnie i szybko dzięki dostępowi do setek tysięcy panelistów SW Panel. Realizujemy każdy rodzaj badań, w tym badania UX na urządzeniach respondentów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - zobacz badania jakościowe on-line w SW ResearchNa czas izolacji oferujemy niższe wyceny całych badań jakościowych, jak i realizacji poszczególnych ich elementów. Skontaktuj się z działem i spytaj o swoją wycenę.

Kontakt

Zadzwoń tel.: +48 533 987 335
tel.: +48 22 585 15 80
Fokusownia tel.: +48 570 604 706
Napisz do nas email: sw@swresearch.pl
Adres siedziby: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa
Fokusownia: Jarosława Dąbrowskiego 64a 02-561 Warszawa